Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Partnerzy
Partnerzy serwisu
Przeloty z Katowic do Oslo od 109,00 zł

Wylot z:
Katowice, Polska

Lotnisko wylotu:
Katowice Pyrzowice (KTW)

Linia lotnicze:

Wizz Air

Przylot do:
Oslo, Norwegia

Lotnisko przylotu:
Oslo Torp (TRF)

Katowice-Pyrzowice posiada połączenia z portem lotniczym Oslo-Torp Sandefjord (TRF) w Norwegii. Lotnisko to znajduje się około 110 km od centrum Oslo. Tanie loty oferują linie lotnicze Wizzair. Wyloty z Katowic w okresie wiosna – lato 2017 odbywają się codzinnie. Wylot o godzinie 10:30, lądowanie w Oslo-Torp o godz 12:10. Loty na trasie Oslo-Torp – Katowice odbywają się także 7 razy w tygodniu o godz 13:00 planowane lądowanie w Katowicach o godz 14:55. Codziennie wylecimy z Katowic do Oslo. Zamów tani bilet lotniczy, na bezpośredni lot do Norwegii, z Katowic-Pyrzowic do Oslo-Torp. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Sprawdź przykładowe loty do Oslo:
Wylot
Czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka
2017-06-14 06:45 Katowice (KTW)
2017-06-14 14:20 Sandefjord (TRF)
1
LO 3880
2017-06-14 06:45 Katowice (KTW)
2017-06-14 07:40 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1515
2017-06-14 12:25 Warszawa (WAW)
2017-06-14 14:20 Sandefjord (TRF)
W6
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
W6 1216
W6
2017-06-21 14:00 Sandefjord (TRF)
2017-06-21 16:55 Katowice (KTW)
Przykładowy lot 1:
Cena: 352 PLN
Wylot
Czas podróży: 22h 20m / 1 przesiadka
2017-06-14 16:00 Katowice (KTW)
2017-06-15 14:20 Sandefjord (TRF)
1
LO 3884
2017-06-14 16:00 Katowice (KTW)
2017-06-14 16:50 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1515
2017-06-15 12:25 Warszawa (WAW)
2017-06-15 14:20 Sandefjord (TRF)
W6
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
W6 1216
W6
2017-06-21 14:00 Sandefjord (TRF)
2017-06-21 16:55 Katowice (KTW)
Przykładowy lot 2:
Cena: 367 PLN
Tanie bezpośrednie loty do Oslo
Lot Data Promocji Linia Cena
Poznań - Oslood 2017-05-22 do 2017-09-3099.00
Wrocław - Oslo Ryggeod 2017-05-23 do 2017-10-2899.00
Gdańsk - Oslo Ryggeod 2017-05-19 do 2017-11-0169.00
Gdańsk - Oslo Torpod 2017-05-23 do 2017-10-3079.00
Kraków - Oslood 2017-05-22 do 2017-11-3079.00
Warszawa - Oslood 2017-05-22 do 2017-10-2999.00
Wrocław - Oslo Torpod 2017-05-17 do 2017-09-2599.00
Poznań - Oslo Ryggeod 2016-11-04 do 2017-10-3159.00
Łódź - Oslood 2017-03-02 do 2017-03-2699.00
Rzeszów - Oslood 2016-10-07 do 2016-11-0179.00
Lot Katowice Oslo - Partner: Tanie Bilety Lotnicze do Oslo dostarcza serwis Infoloty.pl